Představujeme Vám výsledky 6letého projektu, který systematicky zkoumal český trh se zdvihací technikou. Letošní studie je komplexní shrnutí unikátních výzkumů, které se zaměřovaly nejen na detailní popis situace na trhu, ale také na identifikaci trendů a nejnovějších přístupů v tomto odvětví a osvětu v oblasti každodenní péče o jeřáby a kladkostroje. Kompletní studii si můžete stáhnout: Jeřábová technika v ČR /2023:

I letos jsme pro Vás nachystali, již šesté vydání studie Crane Monitor, kde se dozvíte přehled nejdůležitějších termínů a intervalů pravidelné péče o jeřáby a kladkostroje. Upozorníme Vás také na chystanou legislativní změnu a podíváme se na ukázky zajímavých moderních funkcí jeřábů v reálném provozu. Výsledky studie si můžete v klidu prostudovat a stáhnout: Jeřábová technika v ČR /2022:

Letošní již páté vydání studie Crane Monitor pokračuje ve sledování trendů z předchozího roku, a to v oblastech servisních smluv, zastavení výroby v případě poruchy jeřábu a předcházení poruch. Zajímali jsme se také o specifická témata, jako například využití vzdáleného monitoringu jeřábů či znalost novinky v podobě syntetického lana. Aktuální výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR / 2021:

Čtvrtá vlna Crane Monitoru se věnuje pravidelné údržbě zdvihací techniky a povinnostem, které musí dle platných norem a legislativy dodržovat její provozovatelé. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR / 2020:

nahled_studie_2020

Třetí vlna Crane Monitoru je zaměřena na údržbu a servis jeřábů a jeřábové dráhy. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR v roce 2018:

titulka_crane_monitor_2018

Druhá vlna Crane Monitoru přináší pohled na novinky a trendy na trhu jeřábové a zdvihací techniky. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout ZDE:

Crane Monitor 2017

První vlna Crane Monitoru se věnovala tématům údržby a servisu jeřábové a zdvihací techniky. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout ZDE:

Studie - 1. vlna Crane Monitoru