I letos jsme pro Vás nachystali, již šesté vydání studie Crane Monitor, kde se dozvíte přehled nejdůležitějších termínů a intervalů pravidelné péče o jeřáby a kladkostroje. Upozorníme Vás také na chystanou legislativní změnu a podíváme se na ukázky zajímavých moderních funkcí jeřábů v reálném provozu. Výsledky studie si můžete v klidu prostudovat a stáhnout: Jeřábová technika v ČR /2022:

Letošní již páté vydání studie Crane Monitor pokračuje ve sledování trendů z předchozího roku, a to v oblastech servisních smluv, zastavení výroby v případě poruchy jeřábu a předcházení poruch. Zajímali jsme se také o specifická témata, jako například využití vzdáleného monitoringu jeřábů či znalost novinky v podobě syntetického lana. Aktuální výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR / 2021:

Čtvrtá vlna Crane Monitoru se věnuje pravidelné údržbě zdvihací techniky a povinnostem, které musí dle platných norem a legislativy dodržovat její provozovatelé. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR / 2020:

nahled_studie_2020

Třetí vlna Crane Monitoru je zaměřena na údržbu a servis jeřábů a jeřábové dráhy. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout Jeřábová technika v ČR v roce 2018:

titulka_crane_monitor_2018

Druhá vlna Crane Monitoru přináší pohled na novinky a trendy na trhu jeřábové a zdvihací techniky. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout ZDE:

Crane Monitor 2017

První vlna Crane Monitoru se věnovala tématům údržby a servisu jeřábové a zdvihací techniky. Výsledky v přehledné studii si můžete stáhnout ZDE:

Studie - 1. vlna Crane Monitoru